Hľadanie svojho vnútorného šťastia

  • Ako funguje mágia lásky… Header

Ako funguje mágia lásky…

Hľadanie svojho vnútorného šťastia

Na začiatku spolupráce s Bielou mágiou som robila všetky chyby, ktoré robí pravdepodobne väčšina klientov. Bola som závislá na partnerovi a myslela som si, že iba ON ma môže urobiť šťastnou. Sama som bola veľmi nešťastná, nevyrovnaná a myslela som si, že keď budem mať partnera, tak sa to zmení. Budem s ním môcť zdieľať svoje pocity, budem sa môcť o neho oprieť a práve v ňom nájdem svoje šťastie. Takto to ale nefunguje a každý musí nájsť svoje šťastie sám v sebe! Na to som postupom času prišla aj ja sama. Moja nálada závisela častokrát od toho, či mi odpísal na SMS alebo neodpísal, či sa ozval alebo neozval. Akonáhle mi odpísal, tak som bola celá “happy”, ale keď mi neodpísal a ani som sa mu nedovolala, tak moja nálada bola zo sekundy na sekundu na bode mrazu. Raz som lietala v oblakoch, inokedy som sa utápala v zlých náladách a negatívnych myšlienkach. Bola som zaľúbená do jedného kamaráta, s ktorým som si vedela predstaviť mať aj niečo viac. Z jeho strany to ale do niečoho viac neprerastalo, aj keď boli medzi nami vzájomné sympatie. Dôvody boli samozrejme rôzne.

Ako funguje mágia lásky…

Foto © okskukuruza http://www.istockphoto.com I pmalenky

Nemali sme žiadne spoločné záujmy, iba jednu spoločnú kamarátku. Zo všetkých síl som sa snažila prispôsobiť sa mu a začala som sa zaujímať o veci, ktorým sa venoval on. Iba kvôli tomu, aby sme mali niečo spoločné. To bola najhoršia vec, akú som mohla urobiť!!! Začala som napríklad pozerať futbal…, ale v skutočnosti ma nič z toho vôbec nezaujímalo a robila som to iba kvôli nemu. Predstierala som, že sa zaujímam o veci, ktoré boli jeho záľubami, aby som s ním mohla tráviť viac času a mali sme spoločné témy na rozhovor. Veci, ktorým som sa venovala ja, boli pre neho nezaujímavé a smial sa z nich. Bol zameraný príliš materiálne a všetko ostatné považoval za hlúposti.

Keď som videla, že si už neporadím a sama ho nezískam, tak som začala hľadať na internete rôzne kúzla ľúbostnej mágie.

Navštívala som v Bratislave aj jednu magičku, ktorá mi nadiktovala rituál mágie lásky, ktorý som mala vykonať v presne stanovený čas. Do 14 dní malo kúzlo účinkovať. Rituál som vykonala podľa pokynov, ale po 14 dňoch nenastala žiadna zmena. Kontaktovala som opäť danú magičku s tým, že kúzlo neúčinkuje a objednala som sa k nej na ďalšie sedenie. Nadiktovala mi ďalší, tentokrát “silnejší” rituál s upozornením, či som si naozaj istá tým, že tohto partnera chcem, pretože tento rituál je už na hranici bielej mágie. Súhlasila som a opäť som vykonala všetko podľa pokynov. Ubezpečila ma, že tentokrát to už “musí” fungovať a po 14 dňoch sa jej mám opäť ozvať, ako sme spolu. Znovu som urobila všetko podľa pokynov, ale znovu sa nič nestalo. Opäť som kontaktovala túto magičku, ale na ďalšie sedenie som sa k nej už neobjednala.

Zo všetkého čo je večné, láska je najkrajšia.
J. B. Molière

Po nejakom čase som na internete našla webstránku bielej mágie a začala naša spolupráca. V rámci toho som mala aj meditovať, čítať a pracovať na sebe samej. Po krátkom čase som dostala bojovú úlohu, aby som sa stretla s daným kamarátom. Slávka mi napísala: “Musíš sa s ním stretnúť, aj keby traktory z neba padali!” To bol pokyn od Pavla. Nakoniec sa mi podarilo zorganizovať stretnutie. Stretli sme sa na terase jedného baru. Na začiatku som však mala trošku iluzórnu predstavu o tom, ako mágia lásky funguje. Stretli sme sa, sedeli sme blízko pri sebe a veľmi pozorne som ho počúvala. V tom čase som si myslela, že sa stačí s ním stretnúť, pri osobnom stretnutí na neho prejde zo mňa určitá energia alebo preskočí iskra, on sa do mňa zamiluje a budeme spolu šťastní už do konca života. Také jednoduché to ale nie je :-). Po našom stretnutí sa nič nestalo a nezamiloval sa do mňa. Bola som z toho sklamaná a písala som Slávke a Pavlovi, že sa nič nestalo a ono to na neho nejako nefunguje :o). Pavol sa na tom smial a hneď mu bolo jasné, v čom je problém.

K tomu, aby váš vysnívaný partner začal prejavovať o vás záujem alebo aby sa vrátil ku vám naspäť, je potrebné, aby ste popracovali aj na veciach, ktoré tomu bránia alebo ktoré spôsobili to, že ste sa rozišli. Všetko má vždy svoju hlbšiu príčinu, ktorú častokrát prehliadame alebo ju jednoducho nechceme vidieť. Musíte začať sami od seba a vylepšovať tie veci, ktoré vylepšovať môžete. Iba takto sa dopracujete k vzťahu po akom túžite. Musíte si nastaviť zrkadlo a byť k sebe úprimný. Magické rituály vám v tom tiež pomôžu a podporia vás. Mágia lásky sama o sebe funguje samozrejme aj bez tejto osobnej zmeny, ale pokiaľ nezmeníte nič sami u seba, tak aj vaše problémy vo vzťahu sa po nejakom čase zopakujú a váš partner od vás znovu odíde. A vy nikdy nebudete skutočne šťastní, pretože stále budete čakať na to, že príde niekto iný, kto vás urobí šťastnými. Takto to ale nefunguje a nikdy nebude. Svoje šťastie môžete nájsť iba sami v sebe. Šťastie nie je nikým a ničím podmienené. Je to náš prirodzený stav. Ale dopracovať sa k nemu nie je niekedy také jednoduché.

Začnite na sebe pracovať a vydajte sa na dobrodružnú cestu do svojho vnútra. Pracujte na svojich slabých stránkach. Veľmi vám odporúčam začať s meditáciami, čítaním duchovnej literatúry a inými aktivitami, ktoré vám pomôžu v tom, čo potrebujete zmeniť. Je potrebné, aby ste pochopili najskôr vy sami, ako cítite a myslíte, a tým pádom budete vedieť aj to ako myslí a cíti váš partner. Vždy sa tu musí začať od vás - ako vy komunikujete sami so sebou, aký vzťah máte k sebe samému. Veľmi dôležité je pochopiť aj to, že vy ho v podstate nepotrebujete k svojmu šťastiu. K svojmu šťastiu nepotrebujete žiadneho partnera, ale šťastie musíte nájsť predovšetkým sami v sebe!!!

Jedna kamarátka, jasnovidka, mi pred niekoľkými rokmi povedala: “O 4 rokmi ťa bude chcieť a budete môcť byť spolu, ale vtedy už ty nebudeš mať o neho záujem.” Vtedy som jej však vôbec neverila. Bolo to pre mňa nepredstaviteľné a tie 4 roky mi nepripadali ako dlhý čas. Bola som odhodlaná počkať. Ak potom budem môcť byť s tým, koho milujem, tak si kľudne počkám. Myslela som si, že iba s ním môžem byť šťastná a nevedela som si predstaviť život bez neho. Ako potom neskôr plynula spolupráca s Bielou mágiou a ja som na sebe pracovala, tak sa začala situácia postupne meniť. Po nejakom čase začal o mňa kamarát prejavovať väčší záujem, bol aktívnejší, snažil sa ma pri stretnutí pobozkať, vyhľadával moju blízkosť… Ale ja som si ním prestala byť istá. Ešte nejaký čas som si ujasňovala to, čo chcem, či stále túžim po vzťahu s ním a či ho naozaj milujem tak, ako som bola do neho zaľúbená na začiatku. Prichádzala som na to, že nie. Mala som a mám ho stále rada, ale už iba ako kamaráta. Kamarátka mala pravdu. Presne o 4 roky od jej výkladu sa karty vďaka bielej mágii otočili a ja som o neho prestala mať záujem práve vtedy, keď on začal mať záujem o mňa.

Uvedomila som si svoju cenu a začala som si viac vážiť samú seba. Predtým som ho videla inými očami a prehliadala som jeho negatívne stránky. Bola som ochotná vo všetkom sa mu prispôsobiť. Nevadilo mi to, že pije, hrá hazardné hry, je nezodpovedný… Odrazu som ho však videla v reálnom svetle, so všetkými jeho chybami a to, čo mi predtým nevadilo, mi začalo prekážať. Vedela som, že takto si svojho partnera nepredstavujem a už nie som ochotná určité veci tolerovať. Okrem toho som si uvedomila aj ďalšiu podstatnú vec. A to, že už nečakám na to, že ma niekto iný urobí šťastnou, ale svoje šťastie som našla sama v sebe. Som šťastná a spokojná sama so sebou a partner mi k tomuto šťastiu už nechýba. Kým budete hľadať svoje šťastie u toho druhého, tak budete vždy ako žobrák, ktorý žobre kúsok lásky od toho druhého a nevidí, že ju má sám v sebe. Vy sami ste tou láskou, ktorú hľadáte!!!

Buďte sami sebou a nesnažte sa prispôsobiť sa druhému partnerovi. Dlhodobo to nebude nikdy fungovať!!! Dočasne sa síce môžete pretvarovať a hrať sa na niekoho iného, kým nie ste, ale bude vás to stáť veľa energie. A skôr či neskôr budete musieť svoju masku tak či tak odhodiť. Začnite na sebe pracovať a začnite sa mať radi. Robte veci, ktoré ste nikdy predtým nerobili. Rozširujte okruh svojich priateľov a známych. Ak máte pocit, že to nedokážete sami, môžete sa obrátiť aj na nás a radi Vám s tým pomôžeme.

Odporúčame Vám aj túto meditáciu na oslobodenie sa od závislosti!

Viac o tom, prečo sa ľudia milujú a rozchádzajú si môžete prečítať v tomto našom článku.

Láska je ako tieň. Uteká od vás, keď ju naháňate, ale keď sa otočíte a odchádzate, zistíte, že beží za vami.
Monika Slivová Logo

Ľúbostná mágia

Máte problémy vo svojom ľúbostnom živote? Zraňujúce slová, hádky, chýbajúca harmónia? Skončil sa práve váš vzťah, alebo ho chcete vy alebo váš partner ukončiť? Tieto problémy sa dajú často odstrániť, keď sa zdôveríte niekomu, kto vie, ako by sa dala vaša konkrétna situácia riešiť. Vieme vám pomôcť, aby bol váš vzťah opäť v harmonickom súzvuku!

Zavolajte nám alebo nás kontaktujte e-mailom. Tešíme sa na vás!

Vystresovaný? Manažér? Vrcholový športovec? Ponúkame vám na mieru vyrobené stres manažment a meditačné semináre!